listav-rd.cz

LISTAV RD s.r.o. - pár slov o nás...

  • PDF

Naše firma byla založena v roce 1992 a začínali jsme s realizací menších zakázek stavebních prací a postupně jsme se zabývali i většími zakázkami, rekonstrukcemi až po kompletní výstavbu rodinných domů. Původně byl název firmy FAUST spol. s r.o. a v roce 2008 jsme se přejmenovali na LISTAV RD s.r.o..

Nyní provádíme veškeré stavební práce se soustředěním na výstavbu rodinných domů na klíč, přičemž klientům nabízíme kompletní servis služeb od pomoci s výběrem pozemku, přes zpracování projektu, vyřízení stavebního povolení až po úplnou realizaci stavby.

Naše firma vychází jak z mnohaleté vlastní zkušenosti při rekonstrukcích a stavbě rodinných domů, tak i z mnohaleté praxe a profesionality našich subdodavatelských firem.

Možná to dnes zní lacině, ale naším hlavním cílem je opravdu spokojenost klientů. Pouze tak se dá dosáhnout a udržet dobré jméno firmy, které již díky realizovaným zakázkám máme.

V současné době se zaměřujeme na výstavbu rodinných domů, jak klasické zděné konstrukce, tak především výstavbou dřevostaveb

Registrace Zelená úsporám

Právě jste zde: O nás